Oferta pracy – Inżynier sprzedaży

Inżynier sprzedaży - automatyka i robotyka

Opis firmy

Edu4Industry jest marką z grupy Fatia Group, zajmująca się dostarczaniem stanowisk dydaktycznych i badawczych z zakresu automatyki i robotyki dla uczelni i szkół technicznych.

Opis stanowiska

Dostarczamy unikalne rozwiązania dla uczelni i szkół technicznych z zakresu automatyki i robotyki. Nasze systemy przyczyniają się do przyspieszania eksperymentalnych badań naukowych i polepszania jakości nauczania przedmiotów inżynieryjnych.

Pomimo pandemii dynamicznie się rozwijamy, poszukujemy więc kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży. Jeśli fascynuje cię robotyka, zagadnienia Przemysłu 4.0 nie są ci obce, a równocześnie chcesz mieć elastyczną pracę przy której poznasz wielu ciekawych ludzi - zapraszamy!

Zakres zadań:

  • wsparcie obecnych i poszukiwanie nowych klientów
  • rozpoznawanie nowych rynków (m.in. startupy)
  • udział w targach, konferencjach naukowych i innych wydarzeniach
  • współpraca z:
    • dostawcami
    •  działem technicznym w zakresie rozwiązań niestandardowych
    • działem marketingu
  • ciągłe pogłębianie wiedzy i szkolenie się

Wymagania minimalne:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub pokrewnym
  • duża samodzielność, pomysłowość i kreatywność
  • chęć i umiejętność współpracy z ludźmi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą
  • znajomość środowiska Matlab/Simulink
  • znajomość Robot Operating System
  • umiejętność programowania sterowników PLC

Co oferujemy:

    • umowa na pracę lub B2B
    • wynagrodzenie w postaci dużej podstawy + premia
    • duża samodzielność i elastyczność w zarządzaniu swoim czasem
    • samochód służbowy
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i realizacji ciekawych projektów
    • przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju

Rodzaj pracy:

  • Pełny etat, Stała

Harmonogram pracy:

  • 8 godzin dziennie
  • Elastyczny grafik
  • Poniedziałek - Piątek

Wykształcenie:

  • Wyższe (licencjat / inżynier) (Wymagane)

Praca zdalna:

  • Tak

Wyślij swoje CV: https://pl.indeed.com/poka%C5%BCprac%C4%99?cmp=Fatia-Group-sp.-z o.o.&t=In%C5%BCynier+Sprzeda%C5%BCy&jk=280b7f42b5b6d74d&q=In%C5%BCynier+Automatyki+Robotyki&vjs=3